Офіційне повідомлення та умови користування веб-сайтом

На цій сторінці (разом із документами, на які вона посилається) Ви знайдете умови, на яких Ви можете користатися нашим веб-сайтом як гість або зареєстрований користувач («Умови використання»). Уважно прочитайте ці Умови використання перед початком використання веб-сайту. Використовуючи наш веб-сайт, Ви приймаєте ці Умови використання та погоджуєтесь дотримуватися їх. Якщо Ви не погоджуєтеся з цими умовами використання, просимо не користуватися нашим веб-сайтом.

Про нас

Цей веб-сайт належить групі компаній AstraZeneca (АстраЗенека), яка представлена в Україні через Товариство з обмеженою відповідальністю «АстраЗенека Україна», код ЄДРПОУ: 37037434 (надалі — «ми», «наш» та «нас»).

Доступ до цього веб-сайту

Доступ до нашого веб-сайту надається на тимчасовій основі, і ми залишаємо за собою право без попереднього повідомлення скасувати або вносити зміни до сервісів, які ми надаємо на нашому веб-сайті (див. нижче). Ми не несемо відповідальності, якщо з будь-якої причини наш веб-сайт буде недоступний в будь-який час та протягом будь-якого строку. Ми можемо періодично обмежувати доступ до деяких частин нашого веб-сайту чи всього нашого веб-сайту користувачам.

Якщо Ви самостійно створили або Вам було надано ідентифікаційний код користувача, пароль або будь-яку іншу інформацію, яка є частиною наших процедур забезпечення безпеки, з такою інформацією слід поводитися як з конфіденційною і її заборонено передавати будь-яким іншим особам. Ми залишаємо за собою право в будь-який час скасувати будь-який ідентифікаційний код або пароль користувача, обраний Вами або призначений нами, якщо вважатимемо, що Ви порушили будь-яке з положень цих Умов користування веб-сайтом. Ви погоджуєтеся негайно повідомити нас про будь-який випадок несанкціонованого розголошення або використання Вашого ідентифікаційного коду користувача та/або пароля, про який вам стало відомо.

Відповідальність за організацію доступу до нашого веб-сайту несете Ви. Ви також несете відповідальність за те, щоб усі особи, які отримують доступ до нашого веб-сайту через Ваше Інтернет-з’єднання, ознайомилися з цими Умовами використання та дотримувалися їх.

Заборонене використання

Наш сайт можна використовувати виключно в законних цілях. Наш сайт заборонено використовувати:

 • У будь-який спосіб, що порушує будь-які вимоги застосовного місцевого, національного чи міжнародного законодавства та нормативно-правових актів;
 • У будь-який спосіб, який є протизаконним або шахрайським, або має будь-які протиправні чи шахрайські цілі чи результати;
 • Надсилати або сприяти надсиланню будь-яких небажаних або заборонених рекламних чи маркетингових матеріалів або матеріалів подібного характеру, що нав’язують продукцію чи послуги (спам);
 • Робити недозволені спроби доступу до будь-якої нашої системи чи сторонніх мереж;

Інтерактивні сервіси

Періодично на нашому сайті ми можемо надавати інтерактивні сервіси, включаючи, зокрема, чати або дошки оголошень. У разі якщо ми надаємо будь-який інтерактивний сервіс, ми надамо Вам чітку інформацію про тип пропонованого сервісу, чи модерується він, а також яка форма модерації використовується (зокрема тип модерації: ручна чи технічна).

Ми докладатимемо максимальних зусиль, щоб оцінити будь-які можливі ризики для користувачів (і, зокрема, для дітей) з боку сторонніх осіб під час користування будь-якого інтерактивного сервісу, що надається на нашому сайті, і вирішуватимемо у кожному конкретному випадку, чи доречно використовувати модерацію для відповідного сервісу (і, зокрема, який саме тип модерації необхідно використовувати) з огляду на ці ризики. Однак ми не зобов’язані забезпечувати нагляд, контроль або модерувати будь-який інтерактивний сервіс, який ми надаємо на нашому веб-сайті, і ми прямо виключаємо відповідальність за будь-які втрати та шкоду, спричинені використанням будь-якого інтерактивного сервісу користувачем всупереч нашим стандартам до контенту, незалежно від того, чи модерується такий сервіс.

Неповнолітні особи можуть користуватися будь-якими нашими інтерактивними сервісами виключно зі згоди їхніх батьків чи опікуна. Ми наполегливо рекомендуємо батькам, які дозволяють своїм дітям користуватися інтерактивним сервісом, пояснити своїм дітям правила їхньої безпеки в Інтернеті, оскільки модерація не забезпечує абсолютного захисту.

Неповнолітнім особам, які користуються будь-яким інтерактивним сервісом, необхідно розповісти про можливі ризики.

Для інтерактивних сервісів, які модеруються, ми зазвичай надаємо засоби зв’язку з модератором на випадок виникнення у Вас питань або проблем з користуванням сервісом.

Вимоги до контенту

Ці вимоги до контенту поширюються на усі матеріали, які Ви розміщуєте на нашому веб-сайті («публікації») та у будь-яких інтерактивних сервісах, пов’язаних з ним. Ваші дії повинні відповідати духу та букві цих вимог. Ці вимоги поширюються на усі публікації в цілому та на їхні частини.

Публікації повинні бути точними (якщо в них наводяться факти) та правдивими (якщо вони висловлюють думку). Публікації повинні відповідати вимогам чинного законодавства України та будь-якої країни, з якої вони публікуються.

Публікації не повинні:

 • Містити будь-які матеріали, що є наклепом на будь-яку особу;
 • Містити будь-які матеріал нецензурного, образливого, ненависницького або провокаційного характеру;
 • Пропагувати матеріали порнографічного характеру;
 • Пропагувати насильство;
 • Сприяти дискримінації за ознакою раси, статі, релігії, національності, інвалідності, сексуальної орієнтації або віку;
 • Порушувати будь-які авторські права, права на бази даних чи торговельні марки будь-яких інших осіб;
 • Зі значним ступенем ймовірності вводити в оману будь-яку особу;
 • Порушувати будь-які правові обов’язки перед третіми особами, наприклад, договірні обов’язки або зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації;
 • Сприяти будь-якій незаконній діяльності;
 • Містити погрози, зловживати чи порушувати недоторканність приватного життя інших осіб або викликати роздратування, незручності чи невиправдану тривогу;
 • Зі значним ступенем ймовірності викликати занепокоєння, засмучувати, бентежити, тривожити чи дратувати будь-яку іншу особу;
 • Використовуватися для того, щоб представитися будь-якою іншою особою, надавати свідомо неправдиві відомості про себе чи про Ваші зв’язки з будь-якою іншою особою;
 • Створювати враження, що вони походять від нас, якщо це не так;
 • Пропагувати, просувати або сприяти будь-якому протиправному діянню (наприклад, порушенню авторських прав або злочинному використанню комп’ютерів).

Призупинення та припинення права користування веб-сайтом

Ми самостійно встановлюємо факт порушення Вами цих Умов користування веб-сайтом під час користування ним. В разі порушення цих Умов користування веб-сайту ми можемо вжити заходів, які вважатимемо за потрібне, включаючи, зокрема, будь-які чи всі заходи з таких:

 • Негайне, тимчасове або постійне припинення Вашого права користуватися нашим веб-сайтом;
 • Негайне, тимчасове або постійне видалення будь-яких публікацій або матеріалів, завантажених Вами на наш веб-сайт;
 • Надання Вам попередження;
 • Судовий позов проти Вас щодо відшкодування всіх витрат на компенсаційній основі (включаючи, зокрема, обґрунтовані адміністративні та судові витрати) внаслідок порушення;
 • Подальше провадження за позовом проти Вас;
 • Передача правоохоронним органам інформації, яку ми обґрунтовано вважатимемо необхідною для передачі.

Ми виключаємо відповідальність за дії, вжиті Нами у відповідь на порушення цих Умов користування веб-сайтом.

Обов’язки зареєстрованих користувачів

Якщо Ви приєдналися до цього веб-сайту як зареєстрований користувач, Ви зобов’язуєтеся негайно повідомляти нас про будь-які претензії чи позови щодо Вас у зв’язку з використанням цього веб-сайту та на вимогу від нас негайно припинити дії, щодо яких Ви отримали скаргу. Ви погоджуєтесь негайно повідомити нас про будь-які зміни, що стосуються Ваших облікових даних. Відповідальність за актуальність Ваших облікових даних несете Ви.

Ви можете у будь-який час припинити свою реєстрацію на цьому веб-сайті, надіславши нам обґрунтоване повідомлення електронною поштою на адресу privacyrequests@astrazeneca.com та DataPrivacy_Ukraine@astrazeneca.com. В усіх повідомленнях слід чітко зазначати своє ім’я, ім’я користувача (якщо таке є), облікові дані (якщо такі є) та назву цього веб-сайту.

Ліцензія на RSS-стрічки

За умови неухильного дотримання Вами цих Умов користування веб-сайтом ми надаємо Вам невиключну, персональну, некомерційну, всесвітню, безкоштовну ліцензію, яку не можна передавати і яка може бути відкликана у будь-який час, на використання та демонстрацію на Вашому веб-сайті та/або додання іншим чином до своєї RSS-стрічки будь-якого наданого нами контенту (включаючи, зокрема, заголовки, активні посилання, ідентифікатори джерел, посилання на соціальні закладки та іншу інформацію, контент або матеріали, які Ви погодилися отримувати в результаті користування RSS-стрічкою «АстраЗенека») в рамках підписки на будь-яку RSS-стрічку «АстраЗенека» («Контент «АстраЗенека»).

Цю Ліцензію на RSS-стрічки не можна відступати, передавати, присвоювати та/або передавати у субліцензію будь-яким третім особам. Усі права, чітко не зазначені в цій Ліцензії на RSS-стрічки, у повному обсязі залишаються за нами, нашими Партнерами (як визначено в наших Умовах використання) та нашими ліцензіатами (залежно від обставин).

Жодне положення в цій Ліцензії на RSS-стрічки не надає жодних прав або ліцензій на використання наших знаків для товарів і послуг на Вашому веб-сайті чи в інших місцях.

Використання RSS-стрічки «АстраЗенека»

Якщо Ви маєте намір використовувати будь-яку RSS-стрічку «АстраЗенека» на своєму веб-сайті та/або в якості складової іншої RSS-стрічки, Ви повинні забезпечити наявність чіткого та функціонального посилання на веб-сторінку, яка містить RSS-стрічку «АстраЗенека», і повідомити відвідувачів Вашого веб-сайту або підписників на будь-яку відповідну RSS-стрічку, яка включає в себе RSS-стрічку «АстраЗенека», що на RSS-стрічку «АстраЗенека» поширюється ця Ліцензія на RSS-стрічки. Ви повинні завжди забезпечувати належне позначення авторства контенту, що міститься в RSS-стрічці «АстраЗенека», шляхом чіткого позначення «Цей контент взято з веб-сайту «АстраЗенека» www.astrazeneca.ua» та забезпечити, що всі повідомлення про авторські права збережені у первісному вигляді.

Використовуючи RSS-стрічки «АстраЗенека» та/або Контент «АстраЗенека», Ви берете на себе зобов’язання та гарантуєте, що будь-який веб-сайт, на якому Ви демонструєте (або забезпечуєте демонстрацію) будь-яку RSS-стрічку «АстраЗенека» або будь-яку стрічку, яку Ви створюєте (або забезпечуєте її створення), що включає в себе будь-яку RSS-стрічку «АстраЗенека» (або її частину), не завдає шкоди нам, нашому бренду та нашій репутації та, зокрема, не містить і не міститиме жодних матеріалів, які б порушували права інтелектуальної власності третіх осіб, або матеріалів, які можуть обґрунтовано вважатися такими, що порушують наші Вимоги до контенту (див. вище).

Вам не дозволяється висловлювати припущення, прямо чи опосередковано, про те, що ми рекомендуємо або схвалюємо будь-що, що з’являється на будь-якому веб-сайті та/або є частиною будь-якої RSS-стрічки, що включає в себе RSS-стрічку «АстраЗенека», зокрема у будь-якому Вашому контенті, сторонньому контенті, будь-яку продукцію або будь-яку юридичну чи фізичну особу. Вам не дозволяється стягувати плату (прямо чи опосередковано) з будь-якого користувача Вашого веб-сайту або підписника на будь-яку стрічку, за яку Ви несете відповідальність, за доступ до всієї або будь-якої частини будь-якої RSS-стрічки «АстраЗенека» та/або будь-якого Контенту «АстраЗенека». Вам не дозволяється перепродавати та/або іншим чином комерціалізувати всю або будь-яку частину будь-якої RSS-стрічки «АстраЗенека» та/або будь-який Контент «АстраЗенека».

Ліцензія на подкасти

Якщо Ви дотримуєтесь цих Умов користування веб-сайтом, ми надаємо Вам невиключну, персональну, некомерційну, всесвітню, безкоштовну ліцензію, яку не можна передавати і яка може бути відкликана у будь-який час, на завантаження з цього веб-сайту Подкастів «АстраЗенека» та їхнє використання. Цю Ліцензію на подкасти не можна відступати, передавати, присвоювати та/або передавати у субліцензію будь-яким третім особам. Усі права, не надані прямо в цій Ліцензії на подкасти, у повному обсязі залишаються за нами, нашими Партнерами (як визначено в наших Умовах використання) та ліцензіатами (залежно від обставин). Ніщо в цій Ліцензії на подкасти не дає жодних прав або ліцензій на використання будь-яких наших знаків для товарів і послуг.

Використання Подкаста «АстраЗенека»

Подкаст «АстраЗенека» призначено виключно для особистого, некомерційного використання. Вам не дозволено копіювати, відтворювати, повторно публікувати, розміщувати, транслювати, передавати, робити доступним широкому загалу, продавати чи іншим чином використовувати або комерціалізувати Подкаст «АстраЗенека». Вам не дозволено жодним чином редагувати, змінювати, адаптувати Подкаст «АстраЗенека», додавати до нього будь-що або поєднувати Подкаст «АстраЗенека» з будь-якими іншими матеріалами. Вам не дозволено завантажувати або використовувати цей файл з метою просування, рекламування, створення враження існування будь-якого зв’язку між Вами (або будь-якою третьою особою) та нами, нашими агентами чи працівниками чи будь-якими учасниками Подкасту «АстраЗенека». Вам не дозволено використовувати Подкаст «АстраЗенека» у будь-який спосіб, який може завдати шкоди нашій репутації або репутації будь-якого нашого Партнеру або іншим чином призвести до будь-яких втрат чи шкоди нам або будь-якому нашому Партнеру.

Відшкодування

Ви зобов’язується забезпечити нам та нашим Партнерам повне відшкодування та захист від усіх втрат, витрат (включаючи юридичні витрати та витрати на послуги спеціалістів), збитків, грошових сум, виплачених для врегулювання спірного питання та інших зобов’язань, що виникають внаслідок або у зв’язку з порушенням Вами Ліцензії на RSS-стрічки та/або Ліцензії на подкасти.

Заява про відмову від відповідальності

Не зважаючи на те, що ми доклали належних зусиль під час розробки цього веб-сайту, ми не несемо відповідальності за будь-які дії, вжиті будь-якою особою чи організацією, незалежно від території, де вони здійснюють свою діяльність, в результаті прямого чи опосередкованого використання інформації, що міститься чи є доступною на цьому веб-сайті, незалежно від того, чи надається така інформація нами або третіми особами. Жодну інформацію на цьому веб-сайті не слід тлумачити як надання порад або будь-яких рекомендацій, і Вам не слід покладатися на інформацію з цього веб-сайту для прийняття будь-яких рішень або вчинення будь-яких дій. Медичні досягнення і розробки є безперервним процесом, тож інформація на цьому веб-сайті може втратити свою актуальність, і з цієї причини така інформація надається «ЯК Є» та «ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ».

МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ЗАЯВ ТА НЕ БЕРЕМО НА СЕБЕ ЖОДНИХ ЗОБОВЯЗАНЬ, ПРЯМИХ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНИХ, ЩОДО БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ (ВКЛЮЧАЮЧИ, ЗОКРЕМА, ЩОДО СВОЄЧАСНОСТІ, АКТУАЛЬНОСТІ, ТОЧНОСТІ, ПОВНОТИ ТА ПРИДАТНОСТІ ТАКОГО КОНТЕНТУ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ, А ТАКОЖ ЩОДО ПРАВИЛЬНОСТІ ТА НАДІЙНОСТІ РЕЗУЛЬТАТІВ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ОТРИМАНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-САЙТУ).

Ви погоджуєтеся з тим, що інформація, отримана чи завантажена з цього веб-сайту або через нього, використовується на Ваш власний розсуд та ризик. Деякі юрисдикції не дозволяють виключити усі непрямі гарантії, і у цьому випадку зазначене вище положення в таких юрисдикціях не застосовуватиметься. Будь-яка інформація медичного характеру на цьому веб-сайті не може заміняти собою професійні медичні консультації, і ми не можемо відповідати на будь-які небажані електронні листи, що стосуються питань особистого здоров’я. Інформація про товари, вказані на цьому веб-сайті, у різних країнах може відрізнятися. Пацієнти та медичні працівники повинні звернутися до місцевих медичних ресурсів та регуляторних органів для отримання інформації, актуальної для їхньої країни. ПЕРЕД ВЧИНЕННЯМ БУДЬ-ЯКИХ ДІЙ ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАЛЕЖНИМ ЧИНОМ СЕРТИФІКОВАНОГО МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА ЩОДО БУДЬ-ЯКОЇ КОНКРЕТНОЇ ПРОБЛЕМИ АБО ПИТАННЯ, ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЯКІ НАЯВНА НА ЦЬОМУ ВЕБ-САЙТІ.

Ніщо на цьому веб-сайті не може тлумачитися як пропозиція інвестувати чи іншим чином розпоряджатися акціями, американськими депозитарними розписками або іншими цінними паперами компанії «АстраЗенека». Фактичні результати та розробки можуть істотно відрізнятися від будь-яких прогнозів, висновків чи сподівань, висловлених на цьому веб-сайті, і на минулі цінові показники для цінних паперів не можна покладатися при прогнозуванні майбутніх показників.

Наша відповідальність

В усіх випадках, дозволених законодавством, ми, інші члени нашої Групи (як визначено нижче) та треті особи, пов’язані з нами, прямо виключаємо:

 • Усі умови, гарантії та інші положення, які у різних випадках можуть бути передбачені загальним або статутним правом та правом справедливості
 • Будь-яку відповідальність за будь-які прямі, непрямі та опосередковані втрати чи шкоду, понесені чи завдані будь-якому користувачу у зв’язку з нашим веб-сайтом або у зв’язку з використанням, неможливістю використання або результатами використання нашого веб-сайту, будь-яких веб-сайтів, пов’язаних з ним, а також розміщених на ньому будь-яких матеріалів, включаючи, зокрема, будь-яку відповідальність за (i) втрату доходу, (ii) втрату ділових можливостей, (iii) втрату прибутків чи можливості укласти договір, (iv) втрату очікуваних заощаджень, (v) втрату даних, (vi) втрату репутації, (vii) втрату часу роботи менеджерів або офісного часу; та (viii) за будь-які інші втрати чи збитки будь-якого характеру, що виникли або були спричинені в результаті порушення правил (включаючи необережність), порушенням договору чи іншим чином, навіть якщо їх можна було передбачити.

Це положення не обмежує нашу відповідальність за смерть чи тілесні ушкодження, що виникли внаслідок нашої недбалості, а також нашу відповідальність за шахрайські неправдиві заяви чи введення в оману щодо істотних питань, також на будь-яку іншу відповідальність, яка не може бути виключена або обмежена відповідно до чинного законодавства.

Ми не гарантуємо, що функції цього веб-сайту будуть функціонувати безперебійно або без помилок, що дефекти будуть виправлені або що цей веб-сайт або сервер, на якому він розміщений, не містять вірусів та технічних дефектів.

Права інтелектуальної власності

Права інтелектуальної власності на цей веб-сайт та на опубліковані на ньому матеріали, включаючи, зокрема, усі документи, файли, тексти, зображення, RSS-стрічки, аудіофайли, подкасти, відеофайли, флеш-уроки, графічні зображення, пристрої та код, що містяться на цьому веб-сайті, а також його вигляд, функції, принципи побудови та особливості інтерфейсу належать компанії «АстраЗенека», її Афілійованим особам (як визначено нижче) або нашим зовнішнім партнерам. Ці роботи захищено законами про авторські права та міжнародними договорами. Усі такі права захищені.

Ви маєте право зробити єдину копію та роздрукувати витяги або документи з цього веб-сайту (за винятком будь-якого стороннього контенту, який позначено відповідним чином) для Вашого некомерційного використання, за умови, що на будь-якій такій копії або роздрукованому матеріалі містяться всі повідомлення про авторські права та правовласника, а також усі застереження, що містяться в них. Жодні назви, логотипи та знаки для товарів та послуг «АстраЗенека» не можна використовувати або відтворювати без нашої попередньої письмової згоди. Необхідно завжди зазначати наш статус як авторів матеріалів на нашому веб-сайті (і статус будь-яких визначених авторів).

За винятком випадків, зазначених вище, заборонено відтворювати контент цього веб-сайту, повністю або частково, у будь-якій формі, включаючи інтерпретацію, створення будь-яких похідних робіт на основі цього веб-сайту та його контенту, включення до інших веб-сайтів, електронних систем пошуку чи публікацій. Заборонено використовувати графіки, ілюстрації, фотографії, відео- або аудіоряд або будь-які графічні зображення окремо від супровідного тексту. Жодні посилання на цей веб-сайт заборонено додавати до будь-якого іншого веб-сайту без нашого попереднього письмового дозволу.

Ми не можемо гарантувати надання Вам права використовувати сторонній контент, доступний на цьому веб-сайті, тому Вам слід самостійно отримати дозвіл від стороннього власника перед використанням або завантаженням такого контенту. Заборонено змінювати контент, захищений авторським правом, а також будь-які повідомлення про авторство або авторські права, які з’являються на такому контенті, без попереднього отримання згоди на це.

За винятком обмеженого дозволу, умови якого викладені вище, ніщо на цьому веб-сайті не може тлумачитися як надання будь-яких інших прав чи ліцензій.

Усі назви продуктів, вказані на цьому веб-сайті, є знаками для товарів та послуг компанії «АстраЗенека» або її Афілійованих осіб, за винятком знаків, які вказані як власність інших компаній, і всі права захищено.

Право на використання інформації, наданої користувачем

У разі якщо Ви подаєте будь-який матеріал для включення на цей веб-сайт (включаючи, зокрема, особисту інформацію, ноу-хау, коментарі, ідеї, запитання, методи, тези тощо), Ви погоджуєтеся, що: (i) такий матеріал не вважатиметься конфіденційним (ii) такий матеріал не вважатиметься захищеним правом власності, та (iii) Ви надаєте нам безвідкличну, всесвітню, безстрокову, безоплатну, невиключну ліцензію на використання, розкриття, копіювання, модифікацію, адаптацію, публічну презентацію та переклад такого матеріалу, повністю або частково, з будь-якою метою та без обмежень. Ми залишаємо за собою право, на наш власний розсуд, видаляти без попереднього повідомлення будь-який матеріал, який Ви подаєте для додавання на цей веб-сайт. Ми також маємо право розкривати Вашу особу будь-яким третім особам, які заявляють, що будь-який розміщений чи завантажений Вами матеріал на нашому веб-сайті є порушенням їхніх прав інтелектуальної власності чи їхнього права на приватне життя. Ми обробляємо усю інформацію про Вас відповідно до нашої Політики конфіденційності.

Віруси, комп’ютерні атаки та інші злочини

Вам не дозволяється зловживати нашим веб-сайтом, свідомо вводячи віруси, трояни, комп’ютерних хробаків, «логічні бомби» чи інші матеріали, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Вам не дозволяється намагатися отримати несанкціонований доступ до нашого веб-сайту, сервера, на якому міститься наш веб-сайт, або будь-якого сервера, комп’ютера чи бази даних, підключених до нашого веб-сайту. Вам не дозволяється атакувати наш веб-сайт за допомогою атаки типу «відмова в обслуговуванні» або розподіленої атаки типу «відмова в обслуговуванні» (DDoS-атаки).

Порушення цього положення є кримінальним правопорушенням, передбаченим Законом про неправомірне використання комп’ютерних технологій 1990 року. Ми повідомляємо про усі такі порушення відповідним правоохоронним органам і співпрацюватимемо з цими органами, розкриваючи їм Вашу особу. У разі такого порушення Ви одразу втрачаєте право користуватися нашим веб-сайтом.

Ми не несемо відповідальності за будь-які втрати або збитки, спричинені DDoS-атаками, вірусами чи іншими технологічно шкідливими матеріалами, які можуть заразити Вашу комп’ютерну техніку, комп’ютерні програми, дані чи інші матеріали, захищені правом власності, через використання Вами нашого веб-сайту чи через завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на ньому або на будь-якому веб-сайті, пов’язаному з ним. Відповідно до прийнятих норм належного використання комп’ютерних технологій, рекомендується перевіряти всі матеріали та/або контент, до яких можна отримати доступ та/або які можна завантажити з цього веб-сайту, використовуючи програмне забезпечення для перевірки вірусів останньої версії, наявне на ринку.

Посилання на цей веб-сайт

Ви можете посилатися на нашу домашню сторінку тільки після отримання на це попередньої письмової згоди. Після отримання такої згоди будь-яке таке посилання повинно бути надаватися у достовірний та законний спосіб, не шкодити нашій репутації та не мати на меті отримання вигоди від неї. Ви не повинні права надавати посилання у такий спосіб, що дозволяє зробити припущення про існування будь-якої форми спільної діяльності, схвалення чи рекомендацію з нашого боку там, де її немає. Ви не повинні надавати посилання з будь-якого веб-сайту, який не належить Вам.

Наш веб-сайт не повинен бути представлений на будь-якому іншому веб-сайті фреймовим методом, і Ви не маєте права створювати посилання на будь-яку частину нашого веб-сайту, крім домашньої сторінки, після отримання письмової згоди, зазначеної вище. Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на посилання без попереднього повідомлення. Веб-сайт, з якого Ви посилаєтеся, повинен у повністю відповідати вимогам цього Офіційного повідомлення.

Сторонні веб-сайти та контент

Цей веб-сайт може містити сторонній контент (наприклад, статті, бібліотеки зображень, стрічки даних або тези), а також гіпертекстові посилання на сторонні веб-сайти. Ми надаємо такий сторонній контент та посилання як люб’язність для наших користувачів. Посилання надаються виключно з метою ознайомлення. Ми не контролюємо жодні сторонні веб-сайти чи контент, на які посилається, до яких надає доступ або які доступні на цьому веб-сайті, і тому ми не схвалюємо, не виступаємо у якості спонсора, не рекомендуємо та іншим чином не беремо на себе відповідальність за такі сторонні веб-сайти чи контент або за доступність таких веб-сайтів. Зокрема, ми не несемо жодної відповідальності, яка випливає із будь-якого твердження, що будь-який сторонній контент (опублікований на цьому чи будь-якому іншому веб-сайті) порушує права інтелектуальної власності будь-якої особи, та відповідальності, що випливає з будь-якої інформації чи поглядів, що міститься на такому веб-сайті чи у контенті.

Зміни на цьому веб-сайті

Ми залишаємо за собою право змінювати будь-яку частину цього веб-сайту або цього офіційного повідомлення в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь-які зміни цього офіційного повідомлення набирають чинність з моменту Вашого наступного відвідування цього веб-сайту.

Рекомендується періодично перевіряти це Офіційне повідомлення, щоб ознайомитися з усіма змінами, які ми внесли, оскільки вони є обов’язковими для Вас. Незважаючи на зазначене вище, ми не зобов’язані оновлювати цей веб-сайт. У разі потреби ми можемо призупинити доступ до цього веб-сайту або закрити його на невизначений строк.

Кодекс фармацевтичної маркетингової практики IFPMA

Будь-які рекламні матеріали на цьому веб-сайті підготовлені з посиланням на Кодекс фармацевтичної маркетингової практики Міжнародної федерації фармацевтичних виробників (IFPMA) та етичного кодексу АПРАД (Асоціації виробників інноваційних ліків). Використовуючи цей веб-сайт, Ви погоджуєтеся, що будь-які питання, що можуть виникнути з приводу таких матеріалів, слід спочатку передавати на розгляд нам. Якщо Ви не задоволені нашою відповіддю, Ви можете подати скаргу до IFPMA, м. Женева (Швейцарія) або до Асоціації виробників інноваційних ліків, м. Київ (Україна).

Зміни на цьому веб-сайті

Ми залишаємо за собою право змінювати будь-яку частину цього веб-сайту або цього офіційного повідомлення в будь-який час без попереднього повідомлення. Будь-які зміни цього офіційного повідомлення набирають чинність з моменту Вашого наступного відвідування цього веб-сайту.

Рекомендується періодично перевіряти це Офіційне повідомлення, щоб ознайомитися з усіма змінами, які ми внесли, оскільки вони є обов’язковими для Вас. Незважаючи на зазначене вище, ми не зобов’язані оновлювати цей веб-сайт. У разі потреби ми можемо призупинити доступ до цього веб-сайту або закрити його на невизначений строк.

Юрисдикція та застосовне право

Суди Англії мають виключну юрисдикцію стосовно будь-яких позовів, що виникають у зв’язку з відвідуванням нашого веб-сайту або пов’язані з ним, але ми зберігаємо за собою право порушити справу у зв’язку з порушенням цих умов у Вашій країні проживання або будь-якій іншій відповідній країні. Ці Умови використання регулюються законодавством Англії.

Контактна інформація

Ви можете зв’язатися з нами, надіславши листа компанії «АстраЗенека» електронною поштою на адресу на адресу Ukraina@astrazeneca.com. Також ви можете зв'язатися з нами, залишивши повідомлення на нашому сайті в розділі "Контакти" https://www.astrazeneca.ua/contact.html

Посилання на «АстраЗенека» та «Групу компаній» — це посилання на компанію «АстраЗенека ПЛК» та її Афілійованих осіб. У цих Умовах використання термін «Партнери» означає будь-яку компанію чи інший суб’єкт господарювання, який у певний момент часу контролює, контролюється або знаходиться під спільним контролем з компанією «АстраЗенека». У контексті цього визначення «контроль» означає пряме або опосередковане володіння (i) 50% (п’ятдесятьма відсотками) або більше голосів або цінних паперів з правом голосу у такій компанії чи іншому суб’єкті господарювання, або (ii) у разі суб’єкта господарювання, який не є компанією — 50% (п’ятдесятьма відсотками) або більше прибутку чи доходу, або (iii) у разі товариства — будь-яку іншу еквівалентну часткову участь у суб’єкті генерального партнера.