Ваше одужання

Дізнайтеся, як слід поводитися і що можна очікувати в той чи інший часовий проміжок після перенесеного інфаркту міокарда.

Обрати часовий проміжок
Ваше одужання Ваше одужання
Illustration
Ваше одужання

Ваш перший рік місяць за місяцем

Ви пережили досвід, що змінює все життя. Тому Вам може знадобитися час, щоб відновитися і жити далі. Однак, це можливо. У цій частині розповідається про способи, які допоможуть Вам оцінити свій емоційний стан, зрозуміти важливість призначеного лікарем лікування, зрозуміти що може очікувати при прийомі призначеного лікування та почати серйозно змінювати свій спосіб життя.

Спільно з кардіологами, фахівцями з реабілітації пацієнтів після інфаркту міокарда ми склали короткі листи з інформацією про те, як слід поводитися і що можна очікувати в той чи інший часовий проміжок після перенесеного інфаркту міокарда.

Ваше одужання

Як подивитися ці листи?

Дуже просто: знайдіть нижче кнопку, яка вказує на період, що пройшов у Вас з моменту інфаркту міокарда, натисніть її, і Ви зможете прочитати необхідну інформацію. Рекомендуємо щомісяця відвідувати цей сайт. Переглядайте інформацію, що відповідає вашому періоду після інфаркту (наприклад 3-й місяц, 4-й місяць і так далі), знаходьте відповіді на запитання, що Вас цікавлять. Слухайте поради спеціалістів. Крім того, обов’язково консультуйтеся з Вашим лікарем, рекомендації якого є основними для Вас.

Ми сподіваємось, що інформація, яку Ви знайдете, допоможе Вам у процесі одужання.

Гортайте донизу
wave wave mobile

Оберіть скільки часу пройшло після інфаркту міокарду і натисніть відповідну кнопку

Чи була корисною ця інформація?